В Буській районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулася година пам’яті за Героєм Небесної Сотні Ольгою Бурою

В Буській районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулася година пам’яті за Героєм Небесної Сотні Ольгою Бурою

10 березня виповнилося два роки з дня смерті Героя Небесної Сотні, нашої землячки з с.Ріпнів Ольги Бурої. Згадати добрим словом героїню Майдану, вшанувати її світлу пам’ять зібралися цього дня в читальному залі ЦРБ працівники відділу культури та туризму РДА, бібліотекарі.
Про участь Ольги в акціях протесту, допомогу на майдані, її коротке, але таке жертовне життя розповіла керівник районного відділу культури Буської РДА Людмила Ціхоцька. Кожен з присутніх у ці хвилини згадав ще свіжі у пам’яті буремні зимові місяці Революції Гідності, героїзм людей-майданівців, які ціною свого життя, здоров’я виборювали для нас право на вільне та гідне життя. На екрані ноутбука промайнули відео, які були зняті журналістами про Ольгу Буру, її останню дорогу, в яку прийшли провести сотні бущан та люди, поряд з якими дівчина протягом трьох місяців брала активну участь в акціях протесту в Києві.

Як зазначив завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА Сергій Пенцак, наша держава має майбутнє, поки в Україні є патріоти, жертовні люди, готові навіть такою дорогою ціною – свого власного життя – стати на захист Батьківщини.
На завершення години пам’яті за Олею усі присутні спільно виконали Гімн України.

Інформаційні матеріали

прес-служби Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top