В Буському терцентрі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку

В Буському терцентрі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня людей похилого віку602640acedd6

Тихо та непомітно падає листя з дерев, відчутна вранішня прохолода – так до нас приходить осінь. Мабуть, недаремно старість людини ще називають осінню життя, а День людей похилого віку відзначають на початку жовтня.
Сьогодні, 5 жовтня, до літніх людей, які проживають в будинку територіального центру, прийшли сказати добрі слова, побажати довгих років життя і міцного здоров’я перший заступник голови РДА Олег Ільків, голова районної ради Богдан Глова, начальник управління соціального захисту РДА Василь Стецик, начальник управління Пенсійного фонду України в Буському районі Олег Цимбор. Змістовну концертну програму підготували для людей поважного віку учні Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка», Буський будинок дитячої та юнацької творчості.

7b99b133e8a4
На імпровізованій сцені звучали пісні патріотичної та релігійної тематики, про бабусь та дідусів, про любов до Української держави, а також слова вдячності від дітей людям старших поколінь за їх невтомну працю.
Кожен з стареньких отримав цього дня, окрім хорошого настрою й щирих побажань, солодощі, які підготували для них діти разом з своїми наставниками.3cd6f933d6f7
Подякував за чудові виступи юним артистам і передав вітання літнім людям від голови районної державної адміністрації Петра Мороза його перший заступник Олег Ільків. «Турбота про людей похилого віку – справа не лише органів влади, а й усього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.
Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність», – зазначив Олег Ільків, звертаючись до присутніх. Також посадовець висловив вдячність за увагу та турботу до літніх людей працівникам територіального Центру, який очолює Андрій Дворянин.aa3ab59eafc2
А перед урочистостями у капличці, що на території терцентру, відбувся до Дня людей похилого віку молебень, який провів настоятель місцевого храму Святого Юрія, отець Андрій Баглай.

Інформація Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top