«В ГОСТІ ЛІТО ЗАВІТАЛО, УСМІШКИ ПОДАРУВАЛО» Під такою назвою 1 червня у дошкільному закладі «Калинонька» селища Красне пройшло свято до Міжнародного Дня захисту дітей

«В ГОСТІ ЛІТО ЗАВІТАЛО, УСМІШКИ ПОДАРУВАЛО»

Під такою назвою 1 червня у дошкільному закладі «Калинонька» селища Красне пройшло свято до Міжнародного Дня захисту дітей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньоOLYMPUS DIGITAL CAMERAму стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

У світі всі малята —

і хлопчики й дівчата —

повинні право мати

щасливими зростати.

 

 

На святі діти отримали незабутні хвилини гарного настрою, беручи участь у тOLYMPUS DIGITAL CAMERAаночках, жартівливих іграх, музичних та фізкультурних естафетах, виконуючи веселі пісні. З великим задоволенням проявили дошкільнята свою творчість в конкурсі «Мій малюнок на асфальті».

Свято пройшло весело і принесло багато позитивних вражень всім малюкам.

 

 

 

 

Вікторія Ситник,

 завідувач ДНЗ

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top