В Україні почали процес об’єднання дві церкви – православна та греко-католицька

Про “пошуки шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності” заявили греко-католики та автокефали (оновлені).

384968755 (1)

УАПЦ (о) Архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) Ігор Ісіченко

В Україні можуть об’єднатися дві церкви – Українська греко-католицька церква під керівництвом архиєпископа Святослава Шевчука та невелика Харківсько-Полтавська єпархія Української автокефальної православної церкви (оновленої) під керівництвом архієпископа Ігоря Ісіченка. Про це йдеться у листі від єпископа Святослава, що розміщений на сайті УАПЦ (о).

 

“Бажаю повідомити Вас про рішення отців Синоду: вітати рішення Собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) та висловити готовність до спільного пошуку шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності між Українською греко-католицькою церквою та Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ (о). Створити Синодальну робочу групу для пошуку моделі адміністративної єдності УГКЦ та Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о). Хочу запевнити Вас, що з мандату Синоду єпископів УГКЦ я особисто, як глава церкви докладатиму усіх зусиль для того, щоб благородна справа єднання наших церков за Божим благословенням якнайшвидше увінчалася успіхом”, – ідеться в листі єпископа Святослава. Нагадаємо, також про об’єднання заявили Українська православна церква Київського патріархату та Українська автокефальна православна церква.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top