Вчора шістнадцять учасників АТО з Буського району відбули на збори резервістів

Вчора шістнадцять учасників АТО з Буського району відбули на збори резервістів

Результатом цих зборів стануть укомплектовані екіпажі, які у випадку загострення ситуації зможуть без додаткової підготовки виконати завдання із захисту нашої Батьківщиниdscn9930-1

У цьому році всі збори, які проводяться, знаходяться під контролем Генштабу ЗСУ. Все організовано на дуже високому рівні – всім необхідним резервісти забезпечені, зазначають у Генштабі. Крім того, резервістів, яких викликали, не відправлятимуть з навчань у зону проведення АТО. Триватимуть військові збори 12 днів.

Усі наші хлопці, що відбули на збори вже мають життєвий і бойовий досвід в АТО та попередньо здобули військові dscn9923-1спеціальності. Перед відправленням на збірний пункт у місто Львів із словами дружньої настанови до захисників України звернулися: Буський військовий комісар Ігор Томачук і перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків. Вони побажали чоловікам використати час зборів максимально продуктивно і неушкодженими повернутися додому.

 

 

dscn9926-1Військовий комісар Буського району Ігор Томачук зазначив, що головна мета навчань — відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії. Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи.

Нагадаємо, що це вже другий етап вишколу бійців оперативного резерву першої черги, перші резервісти із Надбужжя навчалися на зборах з 3 по15 вересня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top