Вчора у Красному розпочали ремонт дороги на Золочівському напрямку

Вчора у Красному розпочали ремонт дороги на Золочівському напрямкуimage

Нагадаємо, що дорогу на Золочів (від вул.Золочівської і до поселення поштовиків) “латали-рятували” вже не один раз. Вперше ремонтні роботи за “ноу-хау”- струменевим методом провели у жовтні 2014 року. Як це відбувалося читайте та переглядайте тут. Через місяць-другий весь ремонт зійшов нанівець, а дорога знову набула свого жахливого первинного вигляду…

 

 

 

 

 

Минулого року і цього по вулиці Золочівській працювали працівники дорожно-ремонтного пункту №3 Бродівської ДЕД(наш Буський райавтодор). Сумнозвісну красненську дорогу латали невеликими шматками  – в міру надходження коштів та асфальту. Цей ремонт дав свій позитивний результат, вулицею тепер можна рухатися з належною швидкістю і без побоювань “загубити” колеса, чи пошкодиди ходову автівки. Але всі ми знаємо, що ямковий ремонт теж довго не втримається,бо згідно норм на такі роботи жодних гарантій не існує.

Вчора, 9 липня на даній ділянці дороги у Красному по вул.Золочівській, від повороту на Золочів і до кафе “Каштан”, працювала важка техніка  ТОВ “Технобуд-Центр”. Верхній шар старого асфальту демонтували, натомість заплановано вкласти свіжий асфальт.

На зазначеній дорозі від Красного до Поштового протягом цього тижня ліквідували ямковість працівники ДРП №3(Буський автодор)

image           

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top