Вчора відбулась сесія Буської районної ради за участю депутата Верховної Ради Михайла Бондара

Вчора відбулась сесія Буської районної ради за участю депутата Верховної Ради Михайла Бондара

26 жовтня відбулася VIII сесія Буської районної ради VІІ-го скликання за участю народного депутата України Михайла Бондара, голови райдержадміністрації Петра Мороза, начальників відділів, управлінь РДА, керівників установ та організацій району, голів місцевих рад.dscn0135

Вів засідання голова райради Богдан Глова.
На порядок денний було винесено 17 питань:
1. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2016 рік.
2 Про звернення до голови Львівської обласної ради та голови Львівської обласної державної адміінстрації.
3.Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам..
4. Про затвердження Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Буського району у новій редакції.
5-13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Гумниської, Кутівської, Соколівської, Яблунівської, Ожидівської, Топорівської, Олеської місцевих рад.
14. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна.
15. Про надання згоди на списання обєкта рухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району, що перебуває на балансі Буської ЦРЛ.
16. Про звільнення директора Буського районного Народного дому Г.І.Грушицької.
17. Про внесення змін у рішення районної ради №13 від 25.12.2015 року.

Перед початком розгляду основних питань відбулась традиційна “розминка”, у якій порушувались актуальні теми життєдіяльності району: несанкціонований вивіз сміття зі Львова на територію Буського району ( перевізники висипають сміття там, де їм заманеться і ніхто їх за це не карає), стихійна торгівля на території Буської автостанції, потреба ремонту дороги до Соколівки і налагодження транспортного сполучення до хутора Лабач.

Голова Буської РДА Петро Мороз висловив  стурбованість вкрай низькими розмірами субвенції, які передбачені у проекті бюджету країни 2017 року на функціонування освітньої галузі Буського району. Розмір субвенції на освітянську галузь Бущини  з невідомих причин була зменшена  на 2017 рік на 43% у порівнянні з цьогорічними показниками.
Зважаючи на це, райдержадміністрацією та районною радою  буде підготовлено звернення до Верховної Ради України та на адресу депутата Верховної Ради по нашому округу Михайла Бондара щодо необхідності збільшити розмір освітянської субвенції . Підтримку у цьому пообіцяв народний депутат Михайло Бондар.
dscn0127Розглядаючи зміни до показників районного бюджету, начальник фінансового управління Михайло Постолюк зазначив, що цього року бюджет перевиконується усіма місцевими радами району. Майже усю суму перевиконання надходжень, а це 2,5 млн гривень, спрямовують на медичну галузь району для виплати заробітньої плати медичним працівникам.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top