Вечір пам’яті Андрія Кузьменка (Скрябіна) відбувся у Буському районному народному домі

Вечір пам’яті Андрія Кузьменка (Скрябіна) відбувся у Буському районному народному домі

ydl_u37vy9s

У суботу, 15 жовтня 2016 року в Буському РНД о 18.00 год. зібралось чимало глядачів на  вечір  пам’яті Андрія Кузьменка (Скрябіна)  під назвою «А пам’ятаєш?..». Здавалось, що глядачами буде тільки молодь , але, в переповненій  глядацькій залі  зібрались шанувальники його творчості  різних поколінь. Пісні переплітались з інтерв’ю, яке Скрябін часто давав ЗМІ. Учасники концерту – учні шкіл району і студентська молодь, які найбільше полюбляють співати його пісні. Кожна пісня супроводжувалась бурхливими оплесками, бо справді виконання було яскраве та цікаве. Глядачі включили ліхтарики, і це було справді красиве видовище,  на пісню «Мам», яка демонструвалась відеокліпом.Ефектною та цікавою була постановка Ірини Сторонянської  на пісню «Маршрутка», головну роль , якого майстерно відіграв Н.Салабай.

c79d7555b55c

А учасниками цього незабутнього вечора  були  хореографічні колективи: «Енерджі» (кер.І.Сторонянська), «Еврика» (кер.Т.Новак), «Смайлики» (Ю.Вовк), вокальний ансамбль «Елегія» (кер.О.Приставська),  вокальні дуети: «Там де ми» (В. Романюк та І. Красіцький),  , «Анастасія» ( А. Сторонянська і А. Новосад), А.Романіва иа М.Грушицької, Ю. Павлик та А. Мороз, А, Гачкевич та М.Рутецької ,В.Якимович і Є.Олійник, В. Білецького і Х.Шпинди та М.Кирика і А.Троян , а  також окремі виконавці: М.Діжак, О.Маркевич, В.Підгірна, М.Міхневич , Я. Владика і А.Харабовська. На завершення вечора- памяті Скрябіна, зворушливою була пісня «А пам’ятаєш?…» у виконанні вокального ансамблю «Надбужанки» , під час , якої всі учасники концерту запалили свічі памяті.  Ведучою вечора була В.Шаблій.

Оганізатор концерту Мар’яна Грушицька щиро вдячна всім хто долучився до проведення цього заходу.

Цей захід показав, що наша молодь активна і готова долучатись до хороших справ. Це було презентацією молодіжного об’єднання при Буському РНД (кер. М.Грушицька).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top