Відомі митці Львова презентували свою творчість бущанам на святі української книги «Словом звеличуємо край»

Відомі митці Львова презентували свою творчість бущанам на святі української книги «Словом звеличуємо край»

img_0424

У бібліотеках Львівщини триває осінній марафон заходів, присвячених популяризації українського слова. Напередодні Буська центральна районна бібліотека в межах святкування провела уже два цікаві дійства. І ось  – апогей свята! Відомі митці Львова на чолі з директором Всеукраїнського видавництва «Каменяр» Дмитром Сапігою презентували свою творчість бущанам на святі української книги «Словом звеличуємо край».

Нашими гостями були письменники Марія Чумарна, Марія Людкевич та Тетяна Грунська, краєзнавець та педагог Тарас Шах, фольклорист Володимир Кузик.

Учасників книжкового свята привітав голова Буської районної ради Богдан Глова, наголосивши, що сьогодні є особлива потреба в залученні до читання української книги, перш за все, молоді. Адже справжня, «правильна книга» формує особистість.

img_0437img_0425

Ведуча заходу, директор Буської ЦРБ Оксана Стецик, розповіла про давні традиції Свята галицької книги, а також літературне обличчя Бущини. А далі говорили про все – українство, націоналізм та кохання, значимість книги для майбутнього та нові імена в літературному процесі, читали вірші – патріотичні та ліричні…

«Література буде завжди, доки буде людство», – зауважила Марія Людкевич. Гості зі Львова привезли з собою чимало цікавих книг, влаштувавши у фойє Народного дому книжковий розпродаж. Марія Чумарна та Марія Людкевич зустрілися ще й дітворою в Буській дитячій музичній школі, адже мали для них цікаві книжкові новинки.

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top