Вифлиємський Вогонь миру у парафіяльних громадах Надбужжя

Вже понад 15 років пластуни Станиці Красне розповсюджують Вифлиємський Вогонь миру Надбужжям.  У Львові  в соборі Юра традиційно відбулась врочиста передача Вогню усім бажаючим. Здебільшого присутніми були скаути, які із запалом повезли іскорки добра в усі куточки Львівщини. Пластуни із Красного, Сторонибаб, Заводського, Полтви, Полонич, Задвір’я, Олеська та з Буська не побоялись тріскучого морозу і підтримали традицію. Ми мандрували, намагалися не оминути увагою нікого, щоб символ добра та надії потрапив до кожного. Побували в районній лікарні та поліклініці, в міській раді, у відділі освіти Буської РДА, завітали до наших пласт-приятелів, які завжди в міру своїх можливостей допомагають. Ми не оминули увагою і меморіал пам’яті небесній сотні, біля якого пролунала молитва за душі невинно загиблих героїв. Найбільше закарбувалась у пам’яті передача Вогню у центрі соціальної реабілітації людей похилого віку. Нас зустріли теплі, рідні очі чиїхось батьків, бабусь та дідусів, які терпляче чекають поки про них згадають і прийдуть хоча б провідати та сказати добре слово. Сльози вдячності за ту іскорку, яку ми їм подарували, зігрівали душі у морозний день.

             

Правду кажуть, що коли постійно працюєш чи спілкуєшся з молоддю, то й почуваєшся молодим та повним сил. Такою є наша незмінна станична – подруга Людмила Гураш. Її юнацькому запалу позаздрить багато людей! Протягом одного дня вона разом із юнацтвом  Красного та Сторонибаб рознесли Вифлиємський Вогонь миру у багато парафіяльних громад Надбужжя. А саме: до храмів УГКЦ Пророка Іллі та УАПЦ святої княгині Ольги в Красному; УГКЦ Введения у храм Пресвятої Богородиці та УПЦ КП Різдва Івана Христителя у Сторонибабах; УАПЦ положення пояса Пресвятої Богородиці у Хватові. Настоятелі храмів, до яких прибували пластуни, отці Степан, Володимир, Олег, Мирослав та Роман радо усіх зустрічали, щиро дякували за принесений дар та вітали зі святами.

           

Оминути меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні пластуни не могли, тому помолились , віддали шану загиблим та залишили лампадку з Вифлиємським Вогнем миру саме в такому місці біля Ожидова. Хочу зауважити, що Олександр Патроник підтримував у всіх хороший настрій грою на гітарі та колядками.  Сподіваємось, що Вогонь любові, миру та добра потрапив до кожного.

Користуючись нагодою, хочемо висловити найщиріші слова подяки пласт-приятелю, керівнику відділу освіти Буської РДА Богдану Глуховецькому. Адже за його допомоги та сприяння ми змогли потрапити до Львова на врочистий церемоніал передачі Вифлиємськоого Вогню миру та доставити його в рідне Надбужжя.

Наталія Сапріянчук,

референт УСП та УПС

Станиці Красне Пласту НСОУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top