Вихованка Буського БДЮТ Софія Березюк здобула перше місце в обласному конкурсі малюнка на олімпійську тематику

Вихованка Буського БДЮТ Софія Березюк  – в числі найкращих у обласному конкурсі малюнка на олімпійську тематику  «НОК України-25 років»

Керівник гуртка Буського БДЮТ Катерина Гачкевич разом із своєю вихованкою Березюк Софією відвідали урочисте засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області, яке відбулося 23 січня.

Перед початком засідання відбулося нагородження лауреатів конкурсу малюнків на олімпійську тематику під гаслом «НОК України-25 років». Оцінювали конкурс члени спеціального журі – художники Марта Суханя та Роман Дмитрик. Упродовж листопада-грудня 2015 року на адресу відділення НОК України у Львівській області надійшло понад 300 малюнків майже з усіх куточків області.

Серед лауреатів конкурсу була відзначена Березюк Софія, вихованка Буського БДЮТ, яка здобула І місце у старшій віковій групі серед представників Львівщини, за що була нагороджена грамотою та подарунками.

Також під час засідання НОК області, на якому головував Юрій Турянський, було нагороджено спортсменів Львівщини та їхніх тренерів за підсумками окремих місяців, переможців обласного конкурсу серед спортивних журналістів «Львівщина олімпійська».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top