Виховуємо прикладом

 Виховуємо прикладом

80a73337ebd1

Головний спеціаліст відділу освіти Буської РДА Михайло Степанович Шимків добровільно відбув у ряди українського війська, щоб сповнити покликання офіцера запасу − стати на захист Батьківщини у час небезпеки та іноземного вторгнення.
Працюючи в освіті, Михайло Степанович постійно звертав увагу на моральність і духовний рівень учнів, на формування їхньої національної свідомості та патріотичних почуттів. Сьогодні він працює з особовим складом військовослужбовців Збройних Сил України.
Не словом, а ділом, власним прикладом Михайло Степанович проявив свою громадянську позицію як людина, як вчитель, як державний службовець.

Відділ освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top