Виховуємо прикладом

 Виховуємо прикладом

80a73337ebd1

Головний спеціаліст відділу освіти Буської РДА Михайло Степанович Шимків добровільно відбув у ряди українського війська, щоб сповнити покликання офіцера запасу − стати на захист Батьківщини у час небезпеки та іноземного вторгнення.
Працюючи в освіті, Михайло Степанович постійно звертав увагу на моральність і духовний рівень учнів, на формування їхньої національної свідомості та патріотичних почуттів. Сьогодні він працює з особовим складом військовослужбовців Збройних Сил України.
Не словом, а ділом, власним прикладом Михайло Степанович проявив свою громадянську позицію як людина, як вчитель, як державний службовець.

Відділ освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top