Випускниця Андріївської школи Ірина Клочник отримала нагороду за високий результат у ЗНО

Випускниця Андріївської школи Ірина Клочник отримала нагороду за високий результат у ЗНО

У понеділок, 3 жовтня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося нагородження випускників, які за результатами ЗНО 2016 року набрали 200 балів із навчальних предметів.p1au7e15lh9cr1lfpfqit61a5jn_1475580743_600x450_3_0

Нагороди за сумлінне навчання та досягнення високих результатів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання випускникам шкіл м. Львова та області вручили директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій та перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин. Зокрема, Подяками облдержадміністрації та облради, а також преміями нагородили 36 випускників, які під час ЗНО набрали по 200 балів.

Нагороду отримала також і випускниця Андріївської школи Ірина Клочник.

“Успіхи наших випускників, безперечно, величезні. Львівщина – на другому місці за кількістю «відмінників» ЗНО. Тож, надзвичайно приємно усвідомлювати, що найрозумніші, найперспективніші юнаки та дівчата України навчаються у нашому краї. Ми вдячні всім – і вчителям, і випускникам, і їх батькам”, – зазначила Любомира Мандзій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top