Військовослужбовці отримають від бущан до Великодніх свят паски, листівки з привітаннями та ікону Божої Матері

Військовослужбовці отримають від бущан до Великодніх свят паски, листівки з привітаннями та ікону Божої Матері85abe91c7150

Величний день Воскресіння Христового несе вселенську благодать у кожну українську родину. І вже традиційно працівники галузі культури району підготували Великодні дарунки для тих, хто захищає рубежі рідної держави. Директори сільських народних домів, працівники бібліотек підготували воїнам запашні та барвисті домашні паски. Через них продемонстрували вияв поваги та любові до мужніх та безстрашних синів та дочок рідного краю.
29 квітня паски та листівки-вітання від школярів Буської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 через представників Бущини передали для військовослужбовців Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України (м. Великі Мости), до Навчального центру Національної гвардії України та в танково-ремонтний полк (м.Золочів). Звідти частина пасок поїде на передову, в зону АТО, а з ними від громади Бущини й ікона Божої Матері-захисниці.

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top