Внаслідок негоди у Буському районі без світла залишилось 7 населених пунктів

Внаслідок негоди у Буському районі без світла залишилось 7 населених пунктівveter_3803e

Внаслідок несприятливих погодних умов на Львівщині знеструмлені 6 ліній електропередач напругою 6-10 кВ повністю та 2 частково. Відповідно без світла залишається 121 населений пункт  у  Буському, Жовківському, Миколаївському, Перемишлянському та Самбірському районах.

У Буському районі повністю без електропостачання залишились с.Гумнисько, Чучмани-Гумниські, частково знеструмлені села Задвір’я, Тур’є, Гутисько-Тур’янське, Петричі, є також окремі пориви ліній електропередач у Красному.

Аварійно-відновлювальні роботи на території Буського району тривають. Наслідки стихії ліквідовують 5 бригад Буського РЕМу.

У зв’язку з негодою необхідно дотримуватись правил безпеки:

– не наближайтеся до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше 8 метрів — це смертельно небезпечно;

– організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПАТ “Львівобленерго”;

– терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top