Яку воду ми п’ємо? У Буському районі проінспектували 12 джерел забору питної води для населення

Тоді відчуваємо її ціну, коли її бракує. У Буському районі проінспектували 12 джерел забору питної води для населення

DSCN9270Усі перевірені свердловини відповідають державному стандарту

Про це йшлося сьогодні, 19 серпня, на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС в Буській райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли керівники району: голова РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, керівники установ та організацій. Зазначена комісія у складі: керівника апарату РДА Євгена Кичурчака, начальника управління ветеринарної медицини у Буському районі Ігора Белея та завідуючого Буського лабораторного відділення Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Анатолія Грабара, протягом трьох останніх тижнів здійснила інспектування 12-ти джерел забору питної води для потреб DSCN9271населення. На кожному об’єкті відібрали проби на відповідність державним нормам мікробіологічних показників.

До Вашої уваги доповідь начальника управління ветеринарної медицини у Буському районі Ігора Белея:

Про результати досліджень відібраних проб води доповів завідуючий Буським лабораторним відділенням Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони Анатолій Грабар.

Детальніше про інші теми, які обговорювалися на засіданні – читайте та слухайте у наступних публікаціях Буського радіо.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top