З 1 грудня інтернет-оператор «Вітелеком» на території міста Буська впроваджує нову технологію надання доступу до мережі Інтернет

“ЕКСТРАНЕТ БУСЬК” – БЕЗКОШТОВНО РІК СТАБІЛЬНОГО ІНТЕРНЕТУ ВІД “ВІТЕЛЕКОМ”!extranet1

З 1 грудня 2016 року інтернет-оператор «Вітелеком» на території міста Буськ впроваджує нову технологію надання доступу до мережі Інтернет по волоконно-оптичних лініях зв’язку. Це дає змогу значно підвищити якість телекомунікаційних послуг для абонентів, забезпечувати стабільну і високу швидкість доступу до мережі Інтернет, а також значно знизити ризики впливу на якість послуг сторонніх чинників. У зв’язку з цим для жителів міста Буськ з 1 грудня 2016 року компанія ТОВ «Вітелеком» запускає унікальну акцію – «ЕКСТРАНЕТ БУСЬК». Умови акції «ЕКСТРАНЕТ БУСЬК» прості і передбачають два варіанти підключення:

  1. 12 місяців безкоштовного користування послугою доступу до мережі Інтернет зі швидкістю до 50 мегабіт в секунду. Умова – користування абонентом послугами ТОВ «Вітелеком» протягом трьох років після закінчення безкоштовного терміну на умовах будь-якого з діючих тарифних планів на вибір абонента.
  2. 12 місяців користування послугою доступу до мережі Інтернет зі швидкістю до 50 мегабіт в секунду за акційним тарифом 29 гривень в місяць. Умова – користування абонентом послугами ТОВ «Вітелеком» протягом двох років після закінчення акційного терміну на умовах будь-якого з діючих тарифних планів на вибір абонента.

Акційними умовами підключення «ЕКСТРАНЕТ БУСЬК» можуть скористатися як нові абоненти ТОВ «Вітелеком» так і існуючі, підписавши нову угоду про надання послуг.

Для уточнення умов і можливості підключення тарифів «ЕКСТРАНЕТ БУСЬК» можна звернутись по телефону +380 (67) 67 68 999, написати запит на сайті http://vitele.com.ua або звернутись особисто за адресою: м. Буськ, мн. Незалежності, 17 (офіс ТОВ «Вітелеком») чи м. Буськ, вул. Львівська, 3/8 (магазин).

Також надається безкоштовна юридична консультація з питань підключення та переключення.

Протягом всього терміну користування послугою «ЕКСТРАНЕТ БУСЬК» абонентам надається пріоритетна постійна технічна підтримка, як дистанційна так і безпосередній виїзд до абонента.

По мірі заміни обладнання і появи технічної можливості ТОВ «Вітелеком» планує проводити подібні акції і в інших населених пунктах. Першочерговими з них є смт. Красне та с. Сторонибаби.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top