з 1 січня 2016 року змінено Порядок надання допомоги на дітей одиноким матерям. Розяснення розрахунку розмірів субсидій для жителів Буського району

Інформація для одержувачів державних соціальних допомог297a7b4e7548

Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що з 1 січня 2016 року змінено Порядок надання допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів (постанова КМУ від 25.12.2016р. №1181, яка набрала чинності 15.01.2016р.).

Відповідно до зазначених змін з 1 січня 2016 року дані допомоги будуть надаватись виключно з врахуванням матеріального стану родин та будуть призначатися кожні шість місяців.

З січня 2016 року допомога на дітей одиноким матерям буде надаватись у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів у 2016 році буде надаватись у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім”ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.

Усім жителям району – одержувачам допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення РДА для визначення права на призначення даних допомог у 2016 році з наступними документами:

  • довідка про склад сім”ї;
  • довідка про розмір земельної ділянки;
  • довідка про доходи всіх членів сім”ї за попередні шість місяців.

Звертаємо увагу на те, що для громадян, які звернуться за призначенням даних допомог у період з січня по березень 2016 року , такі допомоги будуть призначатись з 1 січня 2016 року на нових умовах.

Додаткові розяснення стосовно  змін Порядку надання допомоги на дітей одиноким матерям, а також розяснення розрахунку розмірів субсидій для жителів Буського району у інтерв’ю Буському радіо розповіла заступник керівника управління соціального захисту Буської РДА Ганна Тарапата

До відома одержувачів субсидій

Розмір субсидії розраховується виходячи з об’ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на  рахунки  виконавців/виробників комунальних послуг для оплати  їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top