З 13 січня 2017 року Буський районний центр зайнятості ліквідують

З 13 січня Буський районний центр зайнятості ліквідують, натомість створять Філію обласного центру зайнятостіdscn9572

Про це на сесії Буської районної ради повідомив керівник районної служби зайнятості Степан Миляновський, звітуючи про роботуБуського РЦЗ.

Сьогодні служба зайнятості України реформується, змінює підходи в роботі з клієнтами, використовує інноваційні методи роботи. Поряд з цим змін зазнає і сама структура апарату. Реформування в першу чергу передбачає скорочення адміністративно-господарського персоналу та збільшення кількості осіб, які будуть безпосередньо надавати послуги населенню та роботодавцям.  На рівні Центрального апарату Державної служби зайнятості прийнято рішення про передачу адміністративних функцій базових центрів зайнятості (районних та міських) на регіональний рівень. 

В області не буде зменшено кількості міських та районних центрів зайнятості, але всі  базові центри зайнятості стануть Філіями обласного центру зайнятості. Попри все – це не передбачає скорочення чисельності працівників та процес реорганізації не вплине на якість надання соціальних послуг як роботодавцям так і безробітним. Після такої реорганізації базові центри будуть розвантажені з точки зору документообігу, не буде великого бюрократичного тягаря, який відволікав увагу працівників від надання послуг. Центри зайнятості зможуть сфокусуватись на наданні послуг населенню та роботодавцям. Як результат – зросте якість надання послуг» – наголосив керівник районного центру зайнятості.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top