З початку року від платників Буського району до бюджету надійшло 21 мільйон гривень

З початку року від платників Буського району до бюджету надійшло 21 мільйон гривень

За січень- березень 2016 року платники податків Буського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 21,0 млн.грн. податків та зборів, що на 0,7 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив начальник Буської ОДПІ Анатолій Сисюк.
До Державного бюджету за вказаний період надійшло 9,9 млн. грн., що на 0,2 млн. грн. більше, ніж у 2015 році. Основними джерелами надходжень є податок на прибуток – 3,8 млн.грн., податок на додану вартість -2,6 млн. грн., та податок на доходи фізичних осіб, надходження якого склали 2,4 млн.грн.
Місцевий бюджет Бущини поповнився на 13,9 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, цьогорічні надходження збільшились на 0,6 млн.грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top