Збірна команда Львівської області з кіокушинкай карате провела у Буську тренувальний збір

14317472_561659574037064_314298879661395429_n Збірна команда Львівської області з кіокушинкай карате провела у Буську тренувальний збір

30 спортсменів збірної команди Львівської області з кіокушинкай-карате готуються до Чемпіонату України, який відбудеться у Полтаві через тиждень.

Свій навчально-тренувальний збір команда провела на базі Буської гімназії ім.Є.Петрушевича. Протягом трьох днів кращі каратисти Львівщини відточували свою майстерність під керівництвом тренерів Віталія Крюкова і керівника обласної федерації кіокушинкай карате Олександра Короля. Шанси на перемогу на Чемпіонаті у буських спортсменів досить великі, адже у команді є  титуловані спортсмени, котрі уже були переможцями на загальноукраїнських змаганнях і, навіть, на європейських.

Детальніше про тренувальний збір напередодні важливиг змаг у інтерв]ю Буському радіо розповів керівник обласної федерації кіокушинкай карате та тренер збірної Олександр Король:

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top