Жителі Яблунівки перекрили рух важковаговим автомобілям. Блокування дороги триває з учорашнього вечора

Жителі Яблунівки перекрили рух важковаговим автомобілям . Блокування дороги триває з учорашнього вечораdscn9853

Через село Яблунівку пролягає шлях до Радехівського цукрового заводу. Оскільки розпочався сезон збору урожаю цукрових буряків, то рух важковагового транспорту через село став значно інтенсивнішим. До того ж, водії часто перевищують швидкість руху. Внаслідок цього страждають і люди, і дорога. І от терпець людей урвався. Вчора ввечері жителі села перекрили дорогу. Акція протесту тривала усю ніч. Безперервне проходження  людей по пішоходному переходу не дало можливості проїзду завантаженим великим автомобілям. Безперешкодно проїжджають лише легкові машини і маршрутні автобуси. На сьогодні уже створилась доволі велика черга із завантажених цукровим буряком машин, з іншого боку порожні машини розвертаються і шукають інший шлях для об”їзду.

З громадою села зустрівся голова Буської РДА Петро Мороз. “Незадовільний стан автодороги Буськ – Вузлове на відрізку, що проходить територією Яблунівської сільської ради Буського району, викликає справедливе обурення з боку жителів села Яблунівка – зазначається в офіційному повідомленні Буської РДА, – Буська райдержадміністрація спільно з агропідприємством, яке активно використовує даний dscn9860відрізок автодороги для перевезення сільськогосподарської продукції, дійшли згоди щодо необхідності в найкоротші терміни провести ямковий ремонт дороги Буськ – Яблунівка. РДА вживатиме необхідні заходи, аби у найближчій перспективі було проведено капітальний ремонт дорожнього покриття на зазначеному відрізку шляху автодороги Буськ-Вузлове.”

 

dscn9854

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top