Зустріч буських освітян із доцентом Львівського національного університету ім.І.Франка Богданом Тихолозом

 «Не вмре нація–не згине сила духу» img_0457

Під таким гаслом 10 листопада на базі НВК «Буська ЗОШ Іст.-гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» відбулася зустріч учителів-словесників, шкільних бібліотекарів та завідувачів дошкільних закладів Буського району з доцентом кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету ім.Івана Франка, членом Національної спілки журналістів України Богданом Тихолозом. Захід став завершальним етапом освітнього учительсько-учнівського проекту «Я син народу, що вгору йде», присвяченого 160-річчю від дня народження Івана Яковича Франка.

Про напрацьовані методи і новітні технології викладання творчості Великого Каменяра розповіли присутнім молодий спеціаліст, учитель української мови та літератури Буської ЗОШ І-ІІІст.№ 1 Цюга Христина Павлівна та досвічений педагог, учитель Буської гімназії Коваль Світлана Петрівна.Для учасників зустрічі поезію Івана Франка «Привид» читала Юлія Павлівна Роман-Ярошевська, керівник драмгуртка «Прем’єра» Красненської ЗОШ І-ІІІст. № 1, а «Притчу про красу»–переможець обласного конкурсу читців-освітян Львівщини, керівник гуртка Буського БДЮТ Марія Миронівна Камінська.

img_0463

Гість зустрічі, Богдан Сергійович Тихолоз  презентував присутнім книгу «Франко від А до Я», яка зайняла першу позицію в номінації «Найкраща книга форуму». Це «абетка-енциклопедія про Івана Франка, винятковий арт-бук, книжка для дітей (і не лише для них), завдяки якій знайомство з Франком стане початком дружби на роки. Ця книжка–про Франка: стильного, молодіжного, близького. Вона – чудовий приклад того, як варто знайомити класиків і читачів, щоб вони полюбили один одного»,–так написано в анотації до книги.

Учасники зустрічі придбали собі на пам’ять про зустріч книгу про Великого Каменяра з дарчим підписом автора.img_0466

С.Лабінська, методист РІМЦ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top