Зустріч з нацгвардійцями

13 жовтня  у приміщенні актової зали Буської гімназії ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» відбулася зустріч учнів 10-их класів Буських шкіл з офіцерами Золочівського навчального центру ВВ МВС України

Військовослужбовці розповіли старшокласникам про свої професійні будні, про важливі справи Національної гвардії на сьогоднішній день. Продемонстрували фільм про сучасні бойові машини, які розробили і виготовили на Харківському бронетанковому заводі імені Малишева.

Учні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Методист РІМЦ відділу освіти Буської РДА Л.Ціхоцький від імені учнів та педагогів подякував нацгвардійцям і привітав з Днем захисника України.

Світлана Мащак

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top