Андрій Троян

АНДРІЙ ТРОЯН 1977-2023)

Андрій Євгенович Троян народився 16 квітня 1977 року у м.Буську. Навчався у місцевій середній школі №2. Після закінчення 9 класів вступив до Олеського професійного ліцею, який закінчив у 1996 році, здобувши професію будівельника.

Після одруження оселився на постійне проживання у с.Вербляни.

З початком військової агресії росії проти України з 2015 року Андрій став на захист нашої країни, брав участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганських областях, з честю та гідністю виконуючи свій військовий та громадянський обов’язок з захисту Батьківщини.

У час повномасштабного вторгнення jregfynsd на наші землі, воїн був призваний по мобілізації 25.02.2022 року Другим відділом Золочівського РТЦК і СП, захищав Україну в лавах 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Збройних Сил України, виконував обов’язки стрільця-помічника гранатометника.

Під час ведення бойових дій з військовими формуваннями російських окупаційних сил поблизу н.п.Білогорівка Бахмутського району Донецької області 09 січня 2023 року Андрій загинув. Тривалий час вважався  зниклим безвісти.

У результаті передачі та репарації тіл (останків) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України, та проведених експертами ДНК-тестів – нашого земляка було ідентифіковано.

Андрій до кінця з честю та гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. Йому навіки 45 років…

У Героя залишились батьки,  любляча дружина Ірина, дочки – Софія та Анастасія,  внук  Марко,  брат та сестри.

Поховали Героя на кладовищі у с.Вербляни 1 червня 2024 року.

Рідні та близькі, друзі, односельчани памятатимуть Андрія як сміливого, веселого, щирого, відкритого та уважного. Він легко знаходив спільну мову з людьми. Був хорошим сім’янином, люблячим, надійним та вірним чоловіком, хорошим батьком для своїх доньок, турботливим сином для батьків, братом, на якого можна було завжди розраховувати у складних ситуаціях.

У нього завжди все лагодилося  і в сім’ї, і в роботі, у будь-яких справах. Андрій був глибоко віруючим, з родиною відвідував церкву і привчав до цього своїх дітей та внука.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Слава Україні! Героям слава!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top