Буський міський голова Ростислав Сліпець отримав Подяку від командування та особового складу мотопіхотного батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”

Буський міський голова Ростислав Сліпець отримав Подяку від командування та особового складу мотопіхотного батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”

Прапор бригади з вдячними словами від військових сьогодні, 2 жовтня, передав міському голові солдат мотопіхотного батальйону бригади, мешканець Буська Володимир Данчак, який зараз перебуває у короткотерміновій відпустці в рідному місті.
Мешканці громади вдячні Володимиру, його побратимам, усім силам оборони за те, що мужньо боронять Україну від ворога.
Завдяки їм маємо можливість жити, вчитись, працювати.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top