Буський міський голова Ростислав Сліпець отримав Подяку від командування та особового складу мотопіхотного батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”
Буський міський голова Ростислав Сліпець отримав Подяку від командування та особового складу мотопіхотного батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”
Прапор бригади з вдячними словами від військових сьогодні, 2 жовтня, передав міському голові солдат мотопіхотного батальйону бригади, мешканець Буська Володимир Данчак, який зараз перебуває у короткотерміновій відпустці в рідному місті.
Мешканці громади вдячні Володимиру, його побратимам, усім силам оборони за те, що мужньо боронять Україну від ворога.
Завдяки їм маємо можливість жити, вчитись, працювати.
Comments