Буські рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період

Буські рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період

Аби вберегти життя та майно громадян надзвичайники Буського району нагадали громадянами елементарні правилами пожежної безпеки.
Так, 14 січня працівники Буського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту провели профілактично-роз’яснювальний захід серед населення на території с.Боложинів.
Під час заходу рятувальники звернули увагу населення на утримання в безпечному протипожежному стані приладів опалення й електромереж, недопустимість використання саморобних або несертифікованих електрообігрівачів. Крім того, надзвичайники нагадали громадянам основні правила безпечного перебування на кризі водойм.
Розповіли про наслідки, до яких може привести недотримання правил пожежної безпеки в побуті. Також рятувальники вручили громадянам листівки застережливого характеру.
Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті, адже пожежу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top