Бущанка Вікторія Діжак здобула “Срібло” на чемпіонаті України U20 з легкої атлетики

Бущанка Вікторія Діжак здобула “Срібло” на чемпіонаті України U20 з легкої атлетики

ЛЕГКОАТЛЕТИ З ЛЬВІВЩИНИ ЗДОБУЛИ ТРИ МЕДАЛІ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ U20 В СУМАХ

Вчора, 27 січня, в Сумах стартував чемпіонат України U20 з легкої атлетики в приміщенні. В перший змагальний день львівські юніори вибороли три медалі.
“Срібло” у спортивній ходьбі на 3000 м завоювала 15-річна Вікторія Діжак – наймолодша спортсменка серед тих, які потрапили у ТОП-8. Результат вихованки Буської ДЮСШ (тренери Володимир Єретик, Юліан Єретик і Галина Ільчишин) – 14:45.58 і вона поступилася тільки волинянці Валерії Шоломіцькій.
Також срібну медаль у бігу на 1500 м здобула 17-річна Уляна Рачинська (ДЮСШ №2, Львів, тренери – Віталій Тарнакін, Валерій Дітлашок і Володимир Єретик). Від рівнянки Марії Козлюк спортсменка зі Львова відстала всього на 82 сотих секунди. А приємним бонусом для Уляни стало те, що вона вперше виконала норматив кандидата в майстри спорту України.
І врешті бронзовим призером у бігу на 2000 м з/п сьогодні став 18-річний Максим Караїм (КДЮСШ “Здоров’я” Львів, тренер – Михайло Сташків). Додамо, що останні двоє є студентами КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”.
Відзначимо також 6-те місце в стрибках у довжину вихованки червоноградської школи легкої атлетики Аліни Лістунової – її результат 5.72. До “бронзи” було не так талеко – 12 см.
Юніорський чемпіонат України завершиться сьогодні 28 січня.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top