Виробники Львівщини розпочали шити та комплектувати аптечки за міжнародними стандартами

На Львівщині запустили виробництво аптечок за міжнародними стандартами,про це під час брифінгу повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод За його словами, уже наступного тижня декілька тисяч медичних наборів, укомплектованих на Львівщині відправлять у зону ведення бойових дій та у населені пункти, мешканці яких найбільше потерпають від російських обстрілів та бомбардувань й потребують медикаментів.
«Наші виробники взяли за зразок аптечку, яка відповідає вимогам країн НАТО, виготовляють такі ж та комплектують необхідним набором медикаментів. Турнікети, які входять в комплект частково закуповуються за кордоном. Водночас підприємці працюють над розробкою аналогічних вітчизняних засобів. Перша партія виготовлених аптечок становитиме близько 5 тис. штук. Наші плани дуже амбітні, сподіваємося виготовляти 100 тис. аптечок», – розповів Юрій Холод
Він також подякував усім волонтерам, партнерам, донорам за постійну допомогу. Завдяки спільним зусиллям за минулу добу з Львівщини вдалося відправити в інші області 1 600 тонн гуманітарного вантажу. Загалом впродовж місяця з нашої області виїхало близько 150 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top