Вихованка Буської ДЮСШ Вікторія Діжак  стала переможницею міжнародних змагань зі спортивної ходьби

Вихованка Буської ДЮСШ Вікторія Діжак  стала переможницею міжнародних змагань

23 квітня вихованка Буської ДЮСШ Вікторія Діжак  стала переможницею міжнародних змагань зі спортивної ходьби Korzeniowski Warsaw Race Walk Cup, що відбулися у столиці Республіки Польща м.Варшава.
 На дистанції 10 км Вікторія випередила представниць Польщі, Великої Британії та Ірландії та показала переможний результат 51.54 (U20).
Відмінні результати у спортивній ходьбі під час змагань показали й інші спортсменки – учениці відділення легкої атлетики Буської ДЮСШ:
Янчук Яна – с/х 2 км – 11.38 (U14). Вперше здобула нагороду на змаганнях високого рівня!
– Вікторія Авдєєва – с/х 10 км – 58.51 (U20)
– Кубіцька Лілія – с/х 5 км – 32.23
– Іванечко Аліна – с/х 5 км – 32.44
Вітаємо наших дівчат і їх тренерів з успішним виступом на міжнародних змаганнях та бажаємо досягати нових спортивних висот.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top