Віктора Дідуха призначили відповідальним за розвиток настільного тенісу в Україні

Віктора Дідуха призначили відповідальним за розвиток настільного тенісу в Україні

В рамках співпраці Федарації настільного тенісу України та «Тренувального центру настільного тенісу» (Академія настільного тенісу, с. Мармузовичі, Львівська область) в Україні впроваджується новий напрямок розвитку паралімпійського спорту «Настільний теніс без обмежень». Про це повідомили у UTTF – Федерація настільного тенісу України
ФНТУ було прийнято рішення призначити бущанина Віктора Дідуха відповідальним за розвиток настільного тенісу в Україні серед людей з ураженням опорно-рухового апарату.
Вітаємо Віктора Дідуха на цій посаді та бажаємо йому терпіння, наснаги та успіхів в подальшій роботі!
Віктор Дідух прокоментував своє прихначення так: “Перш за все хочу висловити подяку президенту ФНТУ Зацу Олександру Вікторовичу за довіру до Академії і запевнити що я і весь колектив Академії буде робити все для популяризації нашого виду спорту. Сьогодні ми прийняли перших візочників, можна сказати що наша база проходить обкатку і в наступному році ми плануємо провести 8 навчально- тренувальних зборів для людей з УОРА ( максимальна кількість учасників 32). Хочу також представити свого заступника у цьому напрямку роботи Петруніва Василя Євгеновича. Дату перших зборів та умови я повідомлю вже в наступному році. Зробимо настільний теніс доступним разом. Окремих місць для людей з інвалідністю не існує!”

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top