В Україні суворо покарають магазини, які завищують ціни, користуючись війною

В Україні суворо покарають магазини, які завищують ціни, користуючись війною

Усі порушники нестимуть відповідальність.

Власників та менеджерів магазинів в Україні, які встановили захмарні ціни на продовольчі товари під час війни, суворо покарають. Про це 3 березня повідомив голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький. Він пояснив, що усі порушення зафіксують і потім прийдуть із “запитаннями”.

Він нагадав, що 12 січня в Україні запровадили заборону на націнку на соціально важливі продукти більшу ніж 10%. Заборона діє.

Хмельницький звернувся до споживачів: фіксуйте такі магазини. Необхідні фото, чеки, ціни, дати та місцезнаходження.

“І надсилайте мені, можна навіть в приватні повідомлення. Ми нічого не забудемо. Спекулянтам не заздрю. Я залишаюсь в Києві і теж бачу все на свої очі”, – наголосив він.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top