Голову Буської асоціації осіб з інвалідністю Софію Климус нагородили орденом від Президента України

Голову Буської асоціації осіб з інвалідністю Софію Климус нагородили орденом від Президента України

Голову Буської районної асоціації осіб з інвалідністю Софію Климус нагородили орденом княгині Ольги III ступеня. Таке рішення ухвалив президент України Володимир Зеленський.

Урочисте нагородження відбулось сьогодні під час президії Львівської обласної асоціації осіб з інвалідністю. Долучився до заходу заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Ця нагорода дійсно заслужена. Вона дає можливість відобразити той великий внесок, який робить громадська організація в галузі соціального захисту та допомоги людям, котрі по-справжньому цього потребують. Важливо, щоб ця функція поширювалась не лише на органи влади, а й на усіх, кому з огляду на виховання та світогляд, не байдужа доля ближнього», – сказав заступник.

Орден пані Климус вручили за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top