Дітлахи з Красненської громади збирають кошти для ЗСУ

Дітлахи з Красненської громади збирають кошти для ЗСУ

У с.Задвір’я діти миють автівки, щоби зібрати кошти для ЗСУ
Кожен може допомогти країні, роблячи той мінімум, що вміє. Ось і діти долучаються до допомоги ЗСУ.
При в’їзді у село вони організували автомийку, щоб зібрати кошти на потреби української армії.  За кілька днів роботи дітлахам вдалося зібрати понад 21 тисячу гривень.
А у Красному Діанка Качмарик-Бойко у свої 11 років також захотіла допомагати нашим Героям, тому своїми руками плела браслетики з бісеру та резиночок і так зібрала гроші.
Усі зібрані кошти дівчинка надіслала нашим військовим, які боронять нашу країну в морі. За це вони передали подяку. Зокрема, командування дивізіону надводних кораблів, а особливо екіпаж артилерійського катеру Рівне, висловили подяку нашій юній волонтерці Діані, за те що в такий нелегкий для країни час навіть діти стають на захист нашої держави.
Отож, за зібрані кошти було придбано насосну станцію котра допомагатиме забезпечити автономність наших хлопців у морі при виконанні бойових завдань.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top