Завершення навчального року у школах 30 червня – вимога постанови Кабміну

Завершення навчального року у школах 30 червня – вимога постанови Кабміну

Департамент освіти і науки Львівської ОВА рекомендує органам управління освітою і навчальним закладам у громадах закінчити навчальний процес 30 червня. Виходячи з цієї ж дати також слід визначити граничні терміни подання заяв про вступ в 1-й, 5-й та 10-й класи.
На цьому наголосив директор департаменту освіти і науки Олег Паска під час брифінгу у Львівській ОВА.
Олег Паска повідомив, що департамент проаналізував інформацію щодо термінів завершення навчального року у різних громадах Львівської області. Виявилось, що ТГ встановили різні терміни його завершення. В одній школі 5 червня, в іншій 15-го, ще в одній 25 червня. При цьому до цих дат шкільні адміністрації прив’язали граничні терміни подання заяв про вступ, зокрема, до 1 і 5 класів.
Такий різнобій не тільки вносить безлад в загальний навчальний процес, а й може призвести до того, що багато батьків просто не встигнуть подати заяви про навчання в обраних школах.
Олег Паска пояснив: «Уявімо собі, що навчання у початковій школі звершується 20 червня, і батьки четвертокласника готуються подати заяву до нової школи. Але в обраному закладі навчання закінчились 5 червня і термін приймання заяв вже завершився. Як подати заяву?»
«Тому вважаємо не логічним встановлення різних строків завершення навчання у різних школах. Відтак департамент звертає увагу всіх закладів освіти всіх територіальних громад, що відповідно до постанови Кабміну №711 ( https://www.kmu.gov.ua/…/pro-pochatok-navchalnogo-roku…) 2022/2023 навчальний рік завершується 30 червня. Отже, департамент рекомендує усім навчальним закладам, перше, – закінчити навчальний рік 30 червня, друге – термін подачі заяв в 1-й, 5-й і 10-й класи встановити, виходячи із дати 30 червня», наголосив Олег Паска.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top