Заміна водійського та отримання витягу про несудимість: Мінцифра запускає тестування послуги

Заміна водійського та отримання витягу про несудимість: Мінцифра запускає тестування послуги

Охочі змінити водійське посвідчення чи отримати витяг можуть зареєструватись на бета-тест послуг.

Про зміни повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

“Заміна посвідчення водія: повертаємо послугу в застосунок. Тепер, якщо змінили прізвище чи загубили водійське, не треба їхати в сервісний центр МВС. Замовляйте новий документ у Дії”, —  розповів Федоров і нагадав, що зараз українці можуть користуватись лише цифровим посвідченням, без необхідності отримання пластикового.

Міністр також розповів, що відтепер українці можуть отримати один з найпопулярніших документів — витяг про несудимість у Дії набагато швидше.

“Витяг: автоматизували процес підготовки документа. Більше не потрібно вводити дані вручну. Вони самі підтягнуться з реєстрів”, —  написав Михайло Федоров.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top