За 100 днів повномасштабної війни  у небі над Львівщиною збили 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога

За 100 днів повномасштабної війни  у небі над Львівщиною збили 23 крилаті ракети та 11 безпілотників ворога

Ці цифри стосуються лише Львівської області, оскільки Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України працює у 8 областях на заході України.
Дякуємо бійцям протиповітряної оборони за те, що впродовж 100 днів вдень та вночі вони реагують на кожну загрозу та захищають нас.
Жителів області просять не ігнорувати сигнали про повітряну тривогу. Щоразу, коли лунає сирена, є небезпека. Отже, треба йти в укриття.
В жодному разі не фотографуйте та не знімайте на відео підозрілі літальні об’єкти. Повідомляйте про них у чат-бот «Шось летить».
Цей чат-бот Львівська обласна державна адміністрація та IT-фахівці розробили для того, щоб уважні цивільні люди могли допомогти нашим силам ППО. Чат-бот працює на території всієї України. Від 2 квітня ним скористалися 35 тисяч користувачів. Останнім часом все більше повідомлень надходить з Дніпропетровської, Миколаївської та Одеської областей. А також традиційно – зі Львівщини, Рівненщини, Волині та Івано-Франківщини.
Ця розробка допомагає нашим воїнам і дуже дратує ворога. Він створив щонайменше три підробки чат-бота «Шось летить».
Будьте уважні, справжній чат-бот у телеграмі лише цей: https://t.me/rusrocketfly_bot

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top