Зі Львова до Яворівського природного парку хочуть організувати кінні тури

вівторок, 4 жовтня, 2016, 9:08
Львів

Зі Львова до Яворівського природного парку хочуть організувати кінні тури

Яворівський національний природний парк

Після підписання наказу міністром екології Остапом Семераком «Про створення коне-центру з розведення нащадків диких коней тарпанів» в Яворівському національному природному парку, що на Львівщині, відкриваються нові можливості щодо збереження генофонду нащадків диких коней-тарпанів, розвитку кінного туризму, рекреації та екологічної освіти.

Про це заявив власкорові IA ZIK сьогодні, 4 жовтня, директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

З його слів, рекреаційно-атракційний осередок «Оселя Розточчя», де і планується створення даного коне-центру, відвідала власниця «Каретного двору» у м. Львові Валентина Банас з групою туристів.

«Помилувавшись красою, гостинністю та комфортними умовами перебування, гості обговорили співпрацю на майбутнє: мова, зокрема, йшла про створення кінних турів із міста Львова в осередок «Оселя Розточчя». Адже тут на відвідувачів чекає знайомство із нащадками дикого коня-тарпана, дикими та свійськими тваринами, а саме: дикими кабанами, в’єтнамськими свинками, козячим сімейством тощо.

Яворівський національний природний парк

Також на території діє «Музей старожитностей». А ще гостей зустрів пасічник, який розповів про цікаве життя бджіл та запросив у «Будинок бджоляра». Для туристів облаштовані відпочинкові піднавіси та літній відпочинковий будиночок.

Така співпраця відкриває нові можливості для розвитку туристичної та рекреаційної діяльності не тільки у Яворівському національному природному парку, а й на території біосферного резервату «Розточчя» під егідою ЮНЕСКО, складовою частиною якого є згадувана природоохоронна установа», – інформує IA ZIK директор Яворівського національного природного парку, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

Джерело: zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top