З бюджету Львівщини витратять 14 млн грн на облаштування кабінетів «захисту України»

З бюджету Львівщини витратять 14 млн грн на облаштування кабінетів «захисту України»

Також понад 2 мільйони гривень виділять на облаштування тирів у закладах професійно-технічної і фахової передвищої освіти.

Як повідомляє пресслужба ЛОВА, такі пропозиції ухвалили під час наради з розвитку позашкілля у голови Львівської ОВА Максима Козицького. Згодом, на засіданні колегії департаменту освіти і науки Львівської ОВА, яке відбулося згодом були ухвалені відповідні рішення.

Під час засідання розглянули питання стану та перспектив розвитку психологічної служби системи освіти Львівщини, а також пріоритети позашкільної освіти області.

«Питання позашкілля та надання кваліфікованої психологічної допомоги усім учасникам навчального процесу повинно бути одним із пріоритетів громад Львівщини не лише під час війни, але й у мирний час. Дякую усім, хто розуміє це та активно долучається до цього процесу. Наша команда постійно працює над розвитком освіти покращуючи умови навчання та закуповуючи «школярики» для довозу дітей з найвіддаленіших населених пунктів області. Вкрай важливо, щоб освітні заклади надавали не лише якісні навчальні послуги, але функціонували як місце для проведення активного позашкілля молоддю Львівщини. Лише таким чином ми зможемо виховати покоління, яке любитиме свій край та буде патріотами власної країни», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Директор департаменту освіти та науки Львівської ОВА Олег Паска повідомив, що за статистикою лише 7% з числа дітей, які долучаються до позашкільних активностей, навчаються в гуртках науково-технічного напрямку.

«Коли ж ми порівняємо загальне число дітей шкільного віку Львівщини з кількістю дітей, які навчаються в науково-технічних гуртках, то частка становитиме лише 1%. Нам необхідно більшу увагу приділити саме цьому напрямку, адже він формує майбутнє країни: сильну промисловість, розвинений оборонний сектор, нові наукові  та технічні досягнення, інновації. Саме тому ми модернізуємо центри технічної творчості на що скеровано 5 мільйонів гривень з коштів обласного бюджету, у яких молодь Львівщини вивчатиме нове, проводитиме дослідження та експерименти», – зазначив Олег Паска.

Він також наголосив на важливості позашкілля для дітей у час війни.

«У час війни позашкілля дає можливість дітям, які побачили війну на власні очі, зменшити вплив психологічних травм, які їм довелося пережити. Саме тому питання розвитку психологічної служби системи освіти Львівщини та проведення позашкільних активностей створюють необхідні передумови для адаптації таких дітей у безпечних умовах проживання. Завдяки позашкіллю діти мають змогу розвиватися в тих сферах, які можуть стати їх майбутніми омріяними професіями. Провівши ретельний аналіз розвитку системи позашкільної освіти області ми виявили, що найменш розвинутими є центри технічної творчості юнацтва, які існують на ентузіазмі окремих людей. Завдяки підтримці очільника області ми вирішили цьогоріч сконцентрували особливу увагу на науково-технічому напрямку позашкілля», – резюмував очільник департаменту.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top