З питань пропуску через державний кордон можна звертатись в службу «Довіра»: контактні номери

З питань пропуску через державний кордон можна звертатись в службу «Довіра»: контактні номери

З України минулої доби, 4 квітня, вибули понад 29 тисяч осіб. Більше ніж 17 тисяч з них перетнули кордон через українсько-польську ділянку, решта – до Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови. Наразі на усіх вищевказаних напрямках черги пішоходів і транспортних засобів відсутні.

Напередодні західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 53 тисячі осіб та 12 тисяч транспортних засобів. Відносно 3 квітня пасажиропотік на західній ділянці кордону зменшився ще майже на 5 тисяч подорожніх.

Разом з цим, до України за добу прибули 24 тисячі осіб, понад 21 тисяча з них – українці. Крім того, оформили 520 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Усі пункти пропуску на західному кордоні (за винятком ППр «Дзвінкове» та «Косино» – https://cutt.ly/1DZ5uF4) працюють у цілодобовому режимі.

Для отримання консультації з питань пропуску через державний кордон, будь ласка, звертайтеся в службу «Довіра» Держприкордонслужби України за контактними номерами телефонів:

1. Для дзвінків з України та з-за кордону згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку – 0445276363

2. Для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку на території України – 1598

Електронна пошта: dovira@dpsu.gov.ua

Або за контактними номерами телефонів прикордонних загонів:

  • Волинський прикордонний загін (кордон з Республікою Польща у межах Волинської області) – 0332720920.
  • Львівський прикордонний загін (кордон з Республікою Польща у межах Львівської області) – 0322390123.
  • Чопський прикордонний загін (кордон зі Словацькою Республікою, Угорщиною) – 0671814267.
  • Мукачівський прикордонний загін – (кордон з Угорщиною, Румунією) – (031) 313 82 61.
  • Чернівецький прикордонний загін – (кордон з Румунією, Республікою Молдова у межах Чернівецької області) – (037) 259 19 49.
  • Могилів-Подільський прикордонний загін – (кордон з Республікою Молдова у межах Вінницької області) – (043) 376 00 11.
  • Західне регіональне управління – (032) 275 62 90.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top