Колектив Олеського професійного ліцею долучився до придбання автомобіля для наших воїнів

Колектив Олеського професійного ліцею долучився до придбання автомобіля для наших воїнів

Спільними зусиллями освітян вдалося зібрати кошти та придбати для 110-ї окремої бригади територіальної оборони у складі оперативного командування “Схід” (ЗСУ) позашляховик «Subaru». Авто вже у місці призначення.

Окрім автівки, передали захисникам також необхідну гуманітарну допомогу.

Колективи департаменту освіти і науки Львівської ОВА, Вищого професійного училища № 19 м. Дрогобича, Сокальського професійного ліцею, Олеського професійного ліцею та ВПУ 35 зібрали 168 тис грн.

За ці кошти придбали та передали бійцям:
– позашляховик “Subaru Outback”;
– два тепловізори;
– засоби захисту від шкідників та медикаменти.

Освітяни висловлюють подяку Міжрегіональному вищому професійному училищу автомобільного транспорту та будівництва (м. Львів) та Львівському вищому професійному училищу дизайну та будівництва за надані медичні засоби та інвентар.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top