Красненська громада отримає співфінансування на створення ігрового майданчика

Красненська громада отримає співфінансування на створення ігрового майданчика з синтетичним трав’яним покриттям

Громади Львівщини отримають співфінансування на створення спортивних майданчиків.
На проведення робіт у 9 громадах нададуть фінансову підтримку у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.
Ігрові майданчики будуть у Новороздільській, Городоцькій, Пустомитівській, Мостиській та Славській громаді. Вони будуть адаптовані для кількох ігрових видів спорту: мініфутбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон та теніс.
Ігрові майданчики з синтетичним трав’яним покриттям з’являться у Великомостівській, Новояричівській, Ралівській та Красненській громаді.
Також буде створено простір адаптивної рухової діяльності, фізичної та ментальної реабілітації і замінено поліуретанове покриття у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази міністерства оборони. Простір зможуть відвідувати пацієнти і відвідувачі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи.
Нагадаємо, Комплексна програма фізичної культури та спорту Львівщини затверджена на 2021-2025 роки.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top