«Львівобленерго» запустило онлайн-сервіс з графіками відключення світла

«Львівобленерго» запустило онлайн-сервіс з графіками відключення світла

Мешканці можуть дізнатися приблизний час відключень у конкретний день

У середу, 26 жовтня, «Львівобленерго» запустило додатковий сервіс для споживачів, де можна отримати інформацію про аварійні відключення світла. Напередодні в області почалися віялові вимкнення світла для мешканців, тому така інформація є дуже затребуваною. Наразі сервіс працює в тестовому режимі.

У новому сервісі цього розділу споживачі зможуть знайти свою групу у графіку аварійних відключень за своєю адресою, прогнозовані години відсутності електроенергії, дізнатись, чи введені такі графіки зараз чи ні, і для яких груп. Для цього потрібно ввести номер особового рахунку абонента.

У «Львівобленерго» уточнили, що сервіс наразі працює у тестовому режимі, тому можливі перебої в його роботі. Неполадки обіцяють виправити упродовж кількох днів.

Нагадаємо, у вівторок, 25 жовтня, на Львівщині почали діяти віялові відключення електропостачання для населення. Раніше енергетики попереджели, що віялові відключення є аварійними, тому вказати заздалегідь точний час і адресу, де не буде світла, неможливо. Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема, через аварії або ремонтні роботи в електромережах.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top