Львівська облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ (МП)

Львівська облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ (МП)Фото СБУ, яка 23 листопада 2022 року повідомила, що під час перевірок приміщень УПЦ (МП) виявила, зокрема, проросійську літературу для навчання у семінарії та приходських школах, «у тому числі для пропаганди «русского мира»

Окрім цього депутати звернулись до Верховної Ради щодо внесення відповідних законодавчих змін для «заборони діяльності релігійних організацій УПЦ (МП)»
Минулого тижня Служба безпеки України повідомила про контррозвідувальні заходи на низці єпархій УПЦ (МП). За даними відомства, були виявлені склади з оптовими партіями прокремлівської літератури, яка «вихваляє країну-агресора та закликає підтримати окупантів».

Депутати Львівської обласної ради під час засідання 29 листопада ухвалили рішення про «необхідність заборони діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви (Московського патріархату)» на території Львівської області.

Як повідомила пресслужба облради, у своєму рішенні депутати також звертаються до Верховної Ради України щодо внесення відповідних законодавчих змін для «заборони діяльності релігійних організацій УПЦ (МП), керівний центр якої розташований у державі, яка здійснила військову агресію проти України та окупувала частину її території».

Також обласна рада рекомендувала органам місцевого самоврядування Львівщини сприяти зміні підлеглості громад УПЦ (МП) «шляхом організації та проведення загальних зборів релігійних громад і внесення відповідних змін та доповнень до статутів (положень) релігійних громад».

Депутати також вирішили звернутися до правоохоронних органів і Сил територіальної оборони Збройних сил України щодо забезпечення збереження майна, культурних цінностей релігійних організацій, які вирішили перейти до інших конфесій.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top