Львівська ОВА проведе конкурс з розвитку медицини серед ОТГ Львівщини

Львівська ОВА проведе конкурс з розвитку медицини серед ОТГ Львівщини

Максим Козицький затвердив проведення обласного конкурсу “Розвиток медицини в територіальних громадах Львівської області”.

“З метою запобігання соціально значущим захворюванням, зниження інвалідності та смертності від їх ускладнень, збільшення тривалості і покращення якості життя населення Львівщини обов’язую провести у 2023 році обласний конкурс “Розвиток медицини в громадах Львівської області” в межах виконання Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021-2025 роки” – йдеться у розпорядженні.

Згідно з документом, проведення цього конкурсу має забезпечити фінансову підтримку з обласного бюджету для ОТГ – переможців для підвищення спроможності медичних закладів, що перебувають у власності цих громад.

До участі конкурсі допускаються ОТГ Львівщини з чисельністю, що не перевищує 200 тисяч населення, у власності яких перебувають заклади охорони здоров’я з можливістю підтвердження інформації про кількість наданих скерувань та кількість проведених обстежень мешканцям.

Оцінювання учасників проводить спеціально створена комісія за ключовими показниками ефективності. Це:

– відсоток мешканців територіальної громади (чоловіки – 40 років і старші, жінки – 50 років і старші), які пройшли огляд у лікаря з вимірюванням артеріального тиску;

– відсоток мешканців територіальної громади (чоловіки – 40 років і старші, жінки – 50 років і старші), які пройшли огляд у лікаря з проведеним тестуванням на рівень холестерину в капілярній крові;

– відсоток мешканців територіальної громади віком 14 років і старші, які пройшли тестування на ВІЛ-інфекцію;

– відсоток жіночого населення територіальної громади віком 50-69 років, яким проведена мамографія;

– відсоток мешканців територіальної громади віком 50-75 років, які пройшли тест калу на приховану кров;

– відсоток чоловічого населення територіальної громади віком 50 років і старші, які пройшли тестування на рівень ПСА;

– відсоток жіночого населення територіальної громади віком 18 років і старші, які пройшли огляд у гінеколога;

– охоплення первинним вакцинальним комплексом проти дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту (АКДП-3, Поліо-3 до року) згідно з Календарем профілактичних щеплень.

Переможцями конкурсу визначають 5 учасників, які за результатами рейтингу набрали найвищу суму балів. Їм з обласного бюджету виділять разову субвенцію згідно з рейтингом:

– за I місце – 3 000 000 гривень;

– за II місце – 2 500 000 гривень;

– за III місце – 2 000 000 гривень;

– за IV місце – 1 500 000 гривень;

– за V місце – 1 000 000 гривень.

Кошти, отримані переможцями, мають піти на виключно на покращення оснащення лікарень спеціалізованим медичним обладнанням, апаратурою, медичною чи іншою технікою.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top