Лісівники зареєстрували електронну петицію до Зеленського “За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства”

Лісівники зареєстрували електронну петицію до Зеленського “За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства”

Державне агентство лісових ресурсів України, яке очолює Юрій Болоховець, розпочало реформу лісової галузі, початком якої є укрупнення лісгоспів та переатестація їх працівників. У своїх аргументах Держагентство апелює як до європейського, так і до білоруського досвіду, де середній розмір лісогосподарського підприємства складає від 60 до 150 тисяч гектарів (у нас – 10-15 тисяч гектарів). У Держлісагентстві переконані, що це вплине на ефективність господарств, дасть лісництвам більше можливостей у фінансовому та технічному забезпеченні. В Уряді ж обіцяють: як тільки модель запрацює, Кабмін схвалить необхідні рішення, направлені на поліпшення фінансового забезпечення державних лісогосподарських підприємств, зокрема щодо зміни оподаткування.

Громади Золочівщини, вбачають у планах ліквідації/об”єднання лісгоспів значні втрати для бюджетів

Першими забили на сполох у Бродівській територіальній громаді – бояться, що з ліквідацією лісгоспу громада втратить значні кошти. Відповідне звернення щодо неприпустимості об’єднання державних підприємств «Мисливське господарство «Стир», Бродівського та Золочівського лісових господарств із центром у м. Золочів Бродівська громада вже прийняла.

Ще одне звернення, тепер вже депутатів Золочівської районної ради щодо недоцільності об’єднання державних підприємств Бродівського, Золочівського, Буського лісових господарств та «Мисливське господарство «Стир», скерували до Кабінету Міністрів України, Державного лісового агентства України, Львівського обласного управління лісового господарства та Львівської обласної державної адміністрації.

25 березня лісівники України ініціювали електронну петицію до Президента “За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства”, яка за кілька днів набрала більше тисячі підписів.

Ознайомитися, підтримати таку петицію можна тут:

За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top