Максим Козицький зустрівся з редакторами районних та місцевих ЗМІ

Зустріч відбулася у форматі відкритого інтерв’ю.

Львівській ОВА важливо висвітлювати події, які відбуваються у районах області, оперативно та всебічно. І цьому має посприяти співпраця з регіональними ЗМІ, які працюють безпосередньо на місцях.

На цьому під час зустрічі з регіональними журналістами наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«У час війни, коли є багато неперевіреної інформації, наше з вами спільне завдання – оперативно оприлюднювати достовірні дані. Я переконаний, що у людей є велика довіра до місцевих видань. Львівська ОВА хоче ефективніше комунікувати з вами, щоб ви оперативно повідомляли важливу інформацію, а також – щоб про ваші новини знала уся Львівщина», – зазначив начальник Львівської ОВА. Зустріч відбулася у форматі відкритого інтерв’ю. Журналісти могли поспілкуватися з очільником Львівщини на будь-які теми. Зокрема обговорили поселення та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, курсування евакуаційних потягів, ситуацію з мобілізацією військовозобов’язаних. Також одним із питань зустрічі стала підтримка фінансування діяльності видань.

Фахівці Львівської ОВА зараз активно вирушають в райони. Їдуть також представники різних організацій, започатковують на місцях важливі проєкти. Відтак, Львівській ОВА потрібна інформаційна підтримка від місцевих медіа, щоб якнайбільше людей дізналися про ці ініціативи, акцентувала заступниця начальника управління інформаційної політики Львівської ОВА Марія Курило.

«Ми також хочемо знати про місцеві події, які важливо «підсвітити» нам. Ці майже п’ять місяців повномасштабної війни показали, що потрібно ретельно перевіряти інформацію, але й оперативно оприлюднювати її. Важливо, щоб у людей був постійний доступ до перевірених джерел. Ми у цьому зацікавлені і працюємо над цим», – Додала Марія Курило.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top