Набужанка Діжак Вікторія – срібна призерка Чемпіонату України зі спортивної ходьби

Набужанка Діжак Вікторія – срібна призерка Чемпіонату України зі спортивної ходьби

У Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих та молоді, командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих і молоді, а також командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та ювілейні ХХV міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ».
У змаганнях взяли участь 175 атлетів із 12-ти областей країни, а також скороходи з Литви, Латвії, Угорщини та Польщі.
У рамках змагань зі спортивної ходьби також відбулися легкоатлетичні естафети за програмою WA (Всесвітньої легкої атлетики) «Дитяча легка атлетика». Діти віком 6-12 років мали можливість спробувати себе в командних естафетах з елементами бар’єрного бігу, метань, стрибків і різноманітних рухливих комбінованих естафетах, за що всі учасники отримали гарантовані нагороди. А серед дорослих, молоді, юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, ветеранів спортивної ходьби та дітей вікових категорій U18, U16, U14 і U12, які долали різні дистанції, в Івано-Франківську загалом було розіграно 20 комплектів нагород чемпіонату України і Кубка «Вечірній Івано-Франківськ».
Вихованка Буської ДЮСШ Діжак Вікторія на цих змагах стала срібною призеркою Чемпіонату України зі спортивної ходьби у віковій категорії U18 на дистанції 5 км. з результатом: 25.39 Тренери: Єретик В.Ю., Єретик Ю.В. Ільчишин Г.Я.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top