Надбужанські легкоатлети здобули чергові нагороди

Надбужанські легкоатлети здобули чергові нагороди

10 вересня у День фізичної культури та спорту у Львові відбувся легкоатлетичний крос в рамках ХХХІ Спортивних Ігор Львівщини, XV обласних ігор ветеранів спорту та VIII ігор людей з інвалідністю.

Вітаємо легкоатлетів Буської міської територіальної громади, які стали беззаперечними переможцями у категорії “Дорослі”, а також показали, попри дощову погоду, відмінні індивідуальні результати.
Склад нашої команди, яка брала участь у змагах: Босак Назарій, Вознякевич Владислав, Орися Дем‘янюк-Мочульська, Уляна Рачинська, Білик Ілля, Дончак Петро, Сурма Дем’ян, Михайло Дідух, Боднарчук Володимир, Татарин Дмитро.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top