Надбужанські легкоатлети успішно виступили на Командному чемпіонаті України
Надбужанські легкоатлети успішно виступили на Командному чемпіонаті України
20 – 21- го січня в Києві проходили легкоатлетичні змагання “Командний Чемпіонат України”
Гідно представили свої команди вихованці Буської ДЮСШ.
На дистанції 2000 метрів з перешкодами перемогу здобув Роман Ростикус з результатом 5.40,74с., Костянтин Коляда в цьому виді програми виборов срібло 5.48,54 с..
Вікторія Дуткевич,на цій же дистанції, зайняла друге місце з результатом 6.35,16с..
На дистанції 1500 метрів, найвищі місця п’єдесталу дістались також вихованцям Буської ДЮСШ. Серед чоловіків у запеклій боротьбі на останньому метрі дистанції перемогу вирвав Володимир Киц,а Уляна Рачинська не залишила жодних шансів на перемогу суперницям,показавши результат 4.33,12с..
Приємною несподіванкою стала бронза Юлії
Гавриляк-Григор’євої,на дистанції 800 метрів. Атлетка встановила особистий рекорд,показавши результат 2.12,34с..
Високі результати та особисті досягнення встановили: Олег Шварц та Михайло Мазепа.
У загальному підсумку змагань команда Львівської області посіла третє місце!
Щиро вітаємо перших тренерів вихованців Буської ДЮСШ, Володимира Єретика та Михайла Гаєвського та дякуємо ЗСУ за можливість змагатись та показувати високі результати.
Comments